اپلیکیشن دایرکتوری مشاغل

اپلیکیشن وب دایرکتوری مشاغل مرجعی از اصناف و شغل های گوناکون می باشد که کارفرمایان و نیازمندان به دانش و خدمات از آن استفاده می کنند. هر اپلیکیشن دایرکتوری در زمینه مشخص فعالیت می کند و با جمع آوری اطلاعات از طریق کاربران یا بانک های اطلاعاتی به بهره وری و ارزش خود می افزاید. اپلیکیشن های دایرکتوری می توانندخدمات خود را از طریق برنامه های تلفن همراه و یا وب سایت به مخاطبین خود عرضه نمایند.اگر در صنف و شغل خود صاحب اعتبار یا برنامه ی خاصی هستید اپلیکیشن وب دایرکتوری می تواند گزینه ی بسیار خوبی برای گسترش فعالیت ها و افزایش رونق کسب و کار شما باشد.موارد مهم در دایرکتوری:

۱-ارتباط موضوعی ۲-به روز رسانی مستمر ۳- بازبینی نظارت و تایید اطلاعات ۴- تبلیغ و نشر عمومی

  • all

اپلیکیشن مشاغل                           اپلیکیشن دایرکتوری متخصصین                               اپلیکیشن دایرکتوری اماکن                               اپلیکیشن دایرکتوری اطلاعات

دنیایتان را تکان می دهیم

تا دیگران را شکست دهید

امروز، زمان خوبی برای شروع است.

هر کسی را بهر کاری ساختند
میل آن را در دلش انداختند

فارس اپ مجموعه ای فعال در طراحی و تولید اپلیکیشن های موبایل است که از انگیزه و اتحاد جوان های مصمم ایرانی پدید آمده است. ما همواره در تلاش هستیم تا علم و دانش نوین را در برای ارتقاء کسب و کار شما به خدمت بگیریم. هدف ما فراتر از جنبه های مادی، در اخیار گذاشتن توانایی و دانش امروز است، پس صمیمانه آماده ایم تا مشاور شما باشیم.

پاسخگویی پشتیبانی: ۹:۰۰ – ۱۹:۰۰
نشانی: تهران – شهرک غرب – بلوار فرحزادی – خیابان حافظی – شماره ۶۴
شماره تماس: ۲۲۳۴۶۷۳۹-۰۲۱

دانلود رزومه

نظرات و پیشنهادات

سفارش اپلیکیشن