پشتیبانی

نگهداري و پشتیبانی :

پشتیبانی و توسعه محصولات نرم افزاری بخش مهمی از چرخه زندگی آنها محسوب می شود. رضایت مشتریان همواره با ارزیابی خدمات پس از فروش و پشتیبانی به وجود میآید. براین اساس، ارائه خدمات با کیفیت وهمیشگی، همواره مورد توجه تولید کنندگانی است که نه تنها فروش برای آن ها اهمیت دارد بلکه ارتباط با مشتری به عنوان هدف اصلی مورد نظر است.
در این راستا، شرکت تحلیلگر داده کیان (برند FARSAPP) جهت پشتیبانی محصولات خود در بخشهای زیر به ارائه خدمات میپردازد:

– بخش خدمات حضوری

– بخش خدمات تلفنی

– بخش خدمات آنلاین

از آنجا که هر نرم افزار پس از تولید و در طول حیات خود نیاز به حفظ و نگهداری دارد، حضور تیمی مجرب در کنار پیشرفت و پیشبرد آن ضرورت می یابد. تیم پشتیبانی فعالیت هایی همچون نصب سرویس و عملیاتی نمودن آن، پایش و اطمینان از صحت عملکرد اپلیکیشن و سرویس ها، برطرف سازی هرچه سریعتر مشکلات احتمالی، ریشه یابی مشکلات پیش آمده، برنامه ریزی برای رفع آن ها و بروزرسانی نسخه هاي اپلیکیشن را انجام می دهد. همچنین در زمینه ی تست نرم افزار و آموزش آن فعالیت هایی به عهده دارد.

دنیایتان را تکان می دهیم

تا دیگران را شکست دهید

امروز، زمان خوبی برای شروع است.

هر کسی را بهر کاری ساختند
میل آن را در دلش انداختند

فارس اپ مجموعه ای فعال در طراحی و تولید اپلیکیشن های موبایل است که از انگیزه و اتحاد جوان های مصمم ایرانی پدید آمده است. ما همواره در تلاش هستیم تا علم و دانش نوین را در برای ارتقاء کسب و کار شما به خدمت بگیریم. هدف ما فراتر از جنبه های مادی، در اخیار گذاشتن توانایی و دانش امروز است، پس صمیمانه آماده ایم تا مشاور شما باشیم.

پاسخگویی پشتیبانی: ۹:۰۰ – ۱۹:۰۰
نشانی: تهران – شهرک غرب – بلوار فرحزادی – خیابان حافظی – شماره ۶۴
شماره تماس: ۲۲۳۴۶۷۳۹-۰۲۱

دانلود رزومه

نظرات و پیشنهادات

سفارش اپلیکیشن