سیستم های اتوماسیون حمل و نقل

امروزه عصر اطلاعات است و اداره ی کلیه امور به اطلاعات و تحلیل صحیح آنها بستگی دارد. به طور یقین حمل و نقل وسایل نقیله در هر سازمان و یا شرکت نقش بسزایی را در برآورده کردن نیازهای ایشان ایفا می کند. جابجایی افراد، کالا، خدمات، استفاده از وسایل نقلیه سنگین و … از جمله نیازهای یک سازمان است که برآورده شدن آن متحمل پرداخت هزینه است. حتی در بسیاری از موارد هزینه های حمل ونقل سهم بزرگی از کل هزینه های جاری سازمان محسوب می شود. وسایل نقلیه ای که برای جابجایی پرسنل، کالا، خدمات، فرستادن مامورین برای سرکشی به سایر نقاط شهر یا کشور، وسایل نقلیه سنگین و به طور کل هر نوع متحرک، نمونه هایی از این دسته وسایل نقلیه هستند که هزینه هایی را برای سازمانها و شرکت ها به ارمغان می آورند.
استفاده از یک سیستم کنترل و نظارت وسایل نقلیه از اهمیت ویژه ای در کاهش هزینه های جاری سازمان خواهد داشت.
از جمله محصولات شرکت اورنگ پژوهان پارسه، سیستم های کنترل و نظارت و مدیرت یکپارچه ناوگان حمل و نقل است. این سیستم که به طور مختصر AVL نامیده می شود مبتنی بر تکنولوژی GPS برای مکان یابی، کنترل و اتوماسیون ناوگان حمل و نقل جاده ای و درون شهری است. مواردی مانند Fleet Management System (کنترل هوشمند حمل و نقل) ، SCADA ، Remote Controlling، سرقت، شرایط بحرانی، کنترل سالخوردگان و کودکان و… از دیگر کاربردهای این سیستم به شمار می آیند.
برای کنترل بهتر می توان از سنسور ها و عملگرهای مناسب استفاده نمود. به طور مثال برای کنترل درب خودرو، پنجره، وضعیت روشن یا خاموش بودن، دمای داخل کابین، دمای داخل یخچال، دمای موتور، وضعیت سوخت، بالابر دستگاه، جک، قفل مرکزی و … بهره گرفت. استفاده از این سنسورها باعث می شود سیستم گزارشات مدیریتی دقیق تر را برای مدیران و اپراتورها به همراه داشته باشد.

دنیایتان را تکان می دهیم

تا دیگران را شکست دهید

امروز، زمان خوبی برای شروع است.

هر کسی را بهر کاری ساختند
میل آن را در دلش انداختند

فارس اپ مجموعه ای فعال در طراحی و تولید اپلیکیشن های موبایل است که از انگیزه و اتحاد جوان های مصمم ایرانی پدید آمده است. ما همواره در تلاش هستیم تا علم و دانش نوین را در برای ارتقاء کسب و کار شما به خدمت بگیریم. هدف ما فراتر از جنبه های مادی، در اخیار گذاشتن توانایی و دانش امروز است، پس صمیمانه آماده ایم تا مشاور شما باشیم.

پاسخگویی پشتیبانی: ۹:۰۰ – ۱۹:۰۰
نشانی: تهران – شهرک غرب – بلوار فرحزادی – خیابان حافظی – شماره ۶۴
شماره تماس: ۲۲۳۴۶۷۳۹-۰۲۱

دانلود رزومه

نظرات و پیشنهادات

سفارش اپلیکیشن