درباره ما

کارگاه توسعه نرم افزار ایران با برند (FARS APP) با رویکرد کاربردی سازی تلفن ها و تبلت های هوشمند، استراتژی بلند مدت خود را تعریف نموده است. این رویکرد باعث شده است در مدت کوتاهی صنایع و مشاغل گوناگون را جذب خود نموده و برای آنها راهکارهای مناسب سازمانی ارائه نماییم.

فهرست مشتریان ما بیانگر این است که جامعه ما به صورت پویا درحال سیر تکاملی به سوی استفاده از تکنولوژی های نوین می باشد، جامعه ای که به دنبال رفع نیازهای خود از طریق تلفن ها و تبلتهای هوشمند است .

محصولات تولید شده نگرش و دیدگاه متفاوت ما را در خصوص کاربرد تلفنهای هوشمند نشان داده و بیان میکند که تلفنهای هوشمند تنها ابزار سرگرمی نیست و آنها کامپیوترهای قدرتمندی هستند که با امکاناتی به مراتب بیشتر، به سادگی قابل حمل هستند. امکاناتی نظیر GPS، Phone Call، SMS، ژیروسکوپ، شتاب سنج و… تا کنون قدرتمندترین کامپیوترها از آن بی بهره بوده و همچنان خواهند ماند.

امروزه تلفنهای هوشمند خصوصی ترین وسیله هر فرد و نزدیکترین وسیله به اوست و ما آگاهانه از این فرصت برای خدمت رسانی به جامعه استفاده کردیم و قدم در راه تولید کاربردی ترین نرم افزارها برای این منظور گذاشتیم.

FARS APP اولین تولید کننده ی ایرانی نرم افزار های موبایل داینامیک با قابلیت مدیریت کامل برنامه از طریق پنل شخصی می باشد.

 

اهداف :

بازار هدف این شرکت دو شاخه اصلی می‌باشد:

شاخه اول صاحبان صنایع و حرفه های فعال در امور اقتصادی هستند که این شاخه خود می‌تواند به زیرمجموعه‌های تولیدی، صنعتی، خدماتی و یا توزیعی تقسیم ‌شود.

شاخه دوم کلیه افراد جامعه را شامل می‌شود که مطابق آمارهای ارائه شده توسط نهادهای ذیربط ، بیش از هفتاد میلیون تلفن همراه فعال در کشور وجود دارد و این بخش شامل کاربران شاخه اول نیز میباشد. این گروه با آگاهی از این تقاضای بوجود آمده نامشهود، اقدام به تأمین نیروی انسانی متخصص کرده تا از طریق آموزش و بکارگیری آنان بتواند پیشتاز این عرصه باشد و با ارائه راه کارهای نوین کاربردهای جدیدی را برای استفاده از این ابزارهای هوشمند تعریف نماید.

 

پیشرفت تکنولوژی:

FARS APP هدف خود را بر منطبق کردن توانایی های موبایلها و تبلت های هوشمند با نیازهای روزمره جامعه ایرانی تعیین نموده است. بدین منظورتلاش ما بر اینست تا با استفاده از این امکانات و با خلق ایده های نوین و پیاده سازی آنها بتوانیم امور زندگی روزمره جامعه را ساده تر و لذت بخش تر نماییم و از این طریق بدون در نظر گرفتن محدودیت زمان و مکان باعث حذف کارهایی شویم که تاکنون برای انجام آنها زمان، انرژی و هزینه بیشتری صرف می‌شده.

 

تیم فنی شرکت:

اعضاء این مجموعه از دانش فنی بالایی در سطح کشور برخوردار می باشند.

این افراد توان تحلیل، طراحی، پیاده سازی و کد نویسی حرفه‌ای در سیستم عامل‌های مختلف کامپیوتر و موبایل را دارا هستند.

همچنین با وجود کارشناسان متخصص در زمینه هوش مصنوعی و سخت افزار، دانش فنی و توانایی طراحی و ساخت ابزارهای مورد نیاز جهت ارتباط با سایر وسایل الکترونیکی نیز توسط این شرکت فراهم می‌باشد.

بعلاوه این شرکت در جهت تأمین نیروی انسانی متخصص برای بازار جدید ایجاد شده اقدام به برگزاری کارگاههای آموزشی برنامه نویسی کرده است.

 

توانمندیهای شرکت:

تولید و توسعه نرم افزارهای موبایل و تبلت:

از توانمندیهای این شرکت توسعه و ارتقاء سطح تولید نرم افزارهای موبایل و تبدیل این دستگاه هوشمند و همراه به وسیله ای برای دسترسی سریع و آسان به اهداف و نیازهای کاربران می‌باشد.
طراحی و ساخت سخت افزار و مدارهای هوشمند:

FARS APP با در اختیار داشتن دانش فنی لازم توان طراحی و ساخت سخت افزار های مرتبط با دستگاه های هوشمند را دارا می باشد.

 

ساخت و طراحی وب سایت ها و وب سرویس های اینترنتی:

همکاران متخصص ما با داشتن دانش بروز و تجربه بالا خود در خصوص جدیدترین سیستم ها و استاندارهای روز دنیا شما را در امر طراحی سایت و بهینه سازی و بهبود نتیجه در موتور های جستجوگر و همچنین راه اندازی وب سرویسها همیاری خواهند نمود.

دنیایتان را تکان می دهیم

تا دیگران را شکست دهید

امروز، زمان خوبی برای شروع است.

هر کسی را بهر کاری ساختند
میل آن را در دلش انداختند

فارس اپ مجموعه ای فعال در طراحی و تولید اپلیکیشن های موبایل است که از انگیزه و اتحاد جوان های مصمم ایرانی پدید آمده است. ما همواره در تلاش هستیم تا علم و دانش نوین را در برای ارتقاء کسب و کار شما به خدمت بگیریم. هدف ما فراتر از جنبه های مادی، در اخیار گذاشتن توانایی و دانش امروز است، پس صمیمانه آماده ایم تا مشاور شما باشیم.

پاسخگویی پشتیبانی: ۹:۰۰ – ۱۹:۰۰
نشانی: تهران – شهرک غرب – بلوار فرحزادی – خیابان حافظی – شماره ۶۴
شماره تماس: ۲۲۳۴۶۷۳۹-۰۲۱

دانلود رزومه

نظرات و پیشنهادات

سفارش اپلیکیشن